Δευτέρα, 8 Αυγούστου 2011

ΠΑΟΚ - Ξάνθη στην πρεμιέρα


 

Η Ξάνθη θα είναι η πρώτη ομάδα που θα αντιμετωπίσει ο ΠΑΟΚ στο πρωτάθλημα της Σούπερ λίγκας, στις 28 Αυγούστου στο γήπεδο της Τούμπας.

 Το πρώτο ντέρμπι για τον Δικέφαλο θα διεξαχθεί την 4η αγωνιστική στην Τούμπα με την ΑΕΚ και ακολουθεί ο αγώνας με τον Ολυμπιακό στο Καραϊσκάκη
Αξιοσημείωτο για τον ΠΑΟΚ από την κλήρωση που ολοκληρώθηκε στην Αθήνα, είναι ότι δίνει μαζεμένα τα ντέρμπι από την τέταρτη ως την όγδοη αγωνιστική. Όπως δήλωσε το μέλος της διοίκησης του ΠΑΟΚ, Γιώργος Μιχαηλίδης "η σημερινή μέρα είναι πολύ σημαντική για την έναρξη του πρωταθλήματος. Όλοι θα παίξουν με όλους. Εμείς ξεκινάμε με την Ξάνθη και σιγά σιγά έρχονται και τα υπόλοιπα ντέρμπι. Με δουλειά και ηρεμία θα γίνουν αρκετά πράγματα για εμάς φέτος".


Τα ντέρμπι του ΠΑΟΚ
ΠΑΟΚ – ΑΕΚ (4η αγωνιστική)
Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ (5η αγωνιστική)
Άρης – ΠΑΟΚ (7η αγωνιστική)
ΠΑΟΚ – Παναθηναϊκός (8η αγωνιστική)

Το πλήρες πρόγραμμα:

1η Αγωνιστική
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ.
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ
Π.Α.Ο.Κ. - SKODA ΞΑΝΘΗ
ΚΕΡΚΥΡΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
Α.Ε.Κ. - ΟΜΑΔΑ Β
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΡΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΟΜΑΔΑ Α
Ο.Φ.Η. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

2η Αγωνιστική
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ. - Π.Α.Ο.Κ.
ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΚΕΡΚΥΡΑ
SKODA ΞΑΝΘΗ - Α.Ε.Κ.
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΟΜΑΔΑ Β - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΑΡΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΟΜΑΔΑ Α - Ο.Φ.Η.

3η Αγωνιστική
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - Π.Α.Ο.Κ.
ΚΕΡΚΥΡΑ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
Α.Ε.Κ. - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ.
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
Ο.Φ.Η. - ΟΜΑΔΑ Β
ΑΡΗΣ – ΟΜΑΔΑ Α

4η Αγωνιστική
ΚΕΡΚΥΡΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Π.Α.Ο.Κ. - Α.Ε.Κ.
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
SKODA ΞΑΝΘΗ - Ο.Φ.Η.
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΟΜΑΔΑ Α
ΟΜΑΔΑ Β – ΑΡΗΣ

5η Αγωνιστική
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - Α.Ε.Κ.
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΚΕΡΚΥΡΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - Π.Α.Ο.Κ.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
Ο.Φ.Η. - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ.
ΟΜΑΔΑ Α - ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΑΡΗΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΟΜΑΔΑ Β

6η Αγωνιστική
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Α.Ε.Κ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΚΕΡΚΥΡΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
Π.Α.Ο.Κ. - Ο.Φ.Η.
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΟΜΑΔΑ Α
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ. - ΑΡΗΣ
ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΟΜΑΔΑ Β
SKODA ΞΑΝΘΗ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

7η Αγωνιστική
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
Ο.Φ.Η. - Α.Ε.Κ.
ΟΜΑΔΑ Α - ΚΕΡΚΥΡΑ
ΑΡΗΣ - Π.Α.Ο.Κ.
ΟΜΑΔΑ Β - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ.
ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ

8η Αγωνιστική
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - Ο.Φ.Η.
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΟΜΑΔΑ Α
Α.Ε.Κ. - ΑΡΗΣ
ΚΕΡΚΥΡΑ - ΟΜΑΔΑ Β
Π.Α.Ο.Κ. - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ. - ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

9η Αγωνιστική
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - Ο.Φ.Η.
ΟΜΑΔΑ Α - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΑΡΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΟΜΑΔΑ Β - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - Α.Ε.Κ.
SKODA ΞΑΝΘΗ - ΚΕΡΚΥΡΑ
ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ - Π.Α.Ο.Κ.
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ. - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

10η Αγωνιστική
ΟΜΑΔΑ Α - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Ο.Φ.Η. - ΑΡΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΟΜΑΔΑ Β
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - SKODA ΞΑΝΘΗ
Α.Ε.Κ. - ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΚΕΡΚΥΡΑ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ.
Π.Α.Ο.Κ. - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

11η Αγωνιστική
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΡΗΣ
ΟΜΑΔΑ Β - ΟΜΑΔΑ Α
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - Ο.Φ.Η.
SKODA ΞΑΝΘΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ. - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - Α.Ε.Κ.
Π.Α.Ο.Κ. - ΚΕΡΚΥΡΑ

12η Αγωνιστική
ΟΜΑΔΑ Β - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΡΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΟΜΑΔΑ Α - SKODA ΞΑΝΘΗ
Ο.Φ.Η. - ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Π.Α.Ο.Κ.
Α.Ε.Κ. - ΚΕΡΚΥΡΑ

13η Αγωνιστική
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ - ΟΜΑΔΑ Β
ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΑΡΗΣ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ. - ΟΜΑΔΑ Α
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - Ο.Φ.Η.
Π.Α.Ο.Κ. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΚΕΡΚΥΡΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Α.Ε.Κ. - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

14η Αγωνιστική
SKODA ΞΑΝΘΗ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΟΜΑΔΑ Β - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ.
ΑΡΗΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΟΜΑΔΑ Α - Π.Α.Ο.Κ.
Ο.Φ.Η. - ΚΕΡΚΥΡΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - Α.Ε.Κ.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

15η Αγωνιστική
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ. - SKODA ΞΑΝΘΗ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
Π.Α.Ο.Κ. - ΟΜΑΔΑ Β
ΚΕΡΚΥΡΑ - ΑΡΗΣ
Α.Ε.Κ. - ΟΜΑΔΑ Α
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Ο.Φ.Η.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

16η Αγωνιστική
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ - Π.Α.Ο.Κ.
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΚΕΡΚΥΡΑ
ΟΜΑΔΑ Β - Α.Ε.Κ.
ΑΡΗΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΟΜΑΔΑ Α - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - Ο.Φ.Η.

17η Αγωνιστική
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
Π.Α.Ο.Κ. - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ.
ΚΕΡΚΥΡΑ - ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ
Α.Ε.Κ. - SKODA ΞΑΝΘΗ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΟΜΑΔΑ Β
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΑΡΗΣ
Ο.Φ.Η. - ΟΜΑΔΑ Α

18η Αγωνιστική
Π.Α.Ο.Κ. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΚΕΡΚΥΡΑ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ. - Α.Ε.Κ.
ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
SKODA ΞΑΝΘΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΟΜΑΔΑ Β - Ο.Φ.Η.
ΟΜΑΔΑ Α - ΑΡΗΣ

19η Αγωνιστική
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΚΕΡΚΥΡΑ
Α.Ε.Κ. - Π.Α.Ο.Κ.
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ
Ο.Φ.Η. - SKODA ΞΑΝΘΗ
ΟΜΑΔΑ Α - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΑΡΗΣ - ΟΜΑΔΑ Β

20η Αγωνιστική
Α.Ε.Κ. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΚΕΡΚΥΡΑ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
Π.Α.Ο.Κ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ. - Ο.Φ.Η.
ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΟΜΑΔΑ Α
SKODA ΞΑΝΘΗ - ΑΡΗΣ
ΟΜΑΔΑ Β - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

21η Αγωνιστική
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - Α.Ε.Κ.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΚΕΡΚΥΡΑ
Ο.Φ.Η. - Π.Α.Ο.Κ.
ΟΜΑΔΑ Α - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΑΡΗΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ.
ΟΜΑΔΑ Β - ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ

22η Αγωνιστική
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
Α.Ε.Κ. - Ο.Φ.Η.
ΚΕΡΚΥΡΑ - ΟΜΑΔΑ Α
Π.Α.Ο.Κ. - ΑΡΗΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΟΜΑΔΑ Β
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ. - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ - ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

23η Αγωνιστική
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
Ο.Φ.Η. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΟΜΑΔΑ Α - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΑΡΗΣ - Α.Ε.Κ.
ΟΜΑΔΑ Β - ΚΕΡΚΥΡΑ
Π.Α.Ο.Κ. - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ.

24η Αγωνιστική
Ο.Φ.Η. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΟΜΑΔΑ Α
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΡΗΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΟΜΑΔΑ Β
Α.Ε.Κ. - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΚΕΡΚΥΡΑ - SKODA ΞΑΝΘΗ
Π.Α.Ο.Κ. - ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ.

25η Αγωνιστική
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΟΜΑΔΑ Α
ΑΡΗΣ - Ο.Φ.Η.
ΟΜΑΔΑ Β - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ - Α.Ε.Κ.
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ. - ΚΕΡΚΥΡΑ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - Π.Α.Ο.Κ.

26η Αγωνιστική
ΑΡΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΟΜΑΔΑ Α - ΟΜΑΔΑ Β
Ο.Φ.Η. - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - SKODA ΞΑΝΘΗ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ.
Α.Ε.Κ. - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΚΕΡΚΥΡΑ - Π.Α.Ο.Κ.

27η Αγωνιστική
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΟΜΑΔΑ Β
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΡΗΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ - ΟΜΑΔΑ Α
ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ - Ο.Φ.Η.
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Π.Α.Ο.Κ. - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΚΕΡΚΥΡΑ - Α.Ε.Κ.

28η Αγωνιστική
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΟΜΑΔΑ Β - SKODA ΞΑΝΘΗ
ΑΡΗΣ - ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΟΜΑΔΑ Α - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ.
Ο.Φ.Η. - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - Π.Α.Ο.Κ.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΚΕΡΚΥΡΑ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Α.Ε.Κ.

29η Αγωνιστική
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ
ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ. - ΟΜΑΔΑ Β
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΑΡΗΣ
Π.Α.Ο.Κ. - ΟΜΑΔΑ Α
ΚΕΡΚΥΡΑ - Ο.Φ.Η.
Α.Ε.Κ. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

30η Αγωνιστική
ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ.
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΟΜΑΔΑ Β - Π.Α.Ο.Κ.
ΑΡΗΣ - ΚΕΡΚΥΡΑ
ΟΜΑΔΑ Α - Α.Ε.Κ.
Ο.Φ.Η. - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

O διευθυντής της λίγκας Πατρίκ Κομνηνός τόνισε ότι "η κλήρωση έχει ιδιαιτερότητες καθώς δεν γνωρίζουμε στο σύνολό τους τις ομάδες που θα συμμετάσχουν" και πρόσθεσε ότι "αφήνουμε πίσω τα προβλήματα και συνεχίζουμε αισιόδοξοι".

Eκτός από τις 14 γνωστές ομάδες υπάρχουν και δύο Χ (ομάδα Α, ομάδα Β). Μετά την απόφαση της Επιτροπής Εφέσεων της ΕΠΟ για τον Ολυμπιακό Βόλου και την Καβάλα, θα ξεκαθαρίσει ποιες θα είναι οι δύο που θα προστεθούν στις 14.

πηγή paok24.com

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου